• Vandaag was Volendam de tegenstander op sportpark Hofland. De Oranjehemden wonnen vorig jaar niet alleen Hoofdklasse A , maar wonnen ook de poule der kampioenen en werden derhalve kampioen van Nederland. Er was maar 1 ploeg waar Volendam niet van wist te winnen in editie 23/24 ...juist ja! Montfoort 2 was 2 maal gelijkwaardig met een 2-2 en 3-3 gelijkspel. Helaas geven resultaten uit het verleden geen garantie voor de toekomst dus vandaag weer een nieuwe krachtmeting.

    De Blue Lions konden geen gebruik maken van Alex en Marciano terwijl Tijn ( tentamen) en Merlijn ( te laat) niet in de basis konden starten. Emile en Randy vulde het team aan vanuit 1 ...Jack weer tussen de palen. Ook een eerste basisplaats voor Sem op het middenveld.

    De thuisploeg had de organisatie net als tegen Ajax goed staan en gaf de eerste helft bijna geen kansen weg. Pas in de 40e minuut Volendams gevaar met een bal op de deklat. Nee... De Blue Lions waren met lopende mensen gevaarlijker. Zo was Fedde in de 33e minuut weg, en kon Sten in stelling brengen. Zijn inzet was niet moeilijk genoeg voor de keeper en 3 minuten laten was het de ijverige Ojani die op snelheid weg was, maar de counter niet wist te verzilveren. Voor de spitsen Sten en Robin was het hard werken om de centrale verdedigers te ontregelen. Voor Robin echt een hele andere opdracht dan normaal, waar HIJ de man is die andere in stelling brengt. Hij was vandaag niks te beroerd om vuile meters te maken. TOP instelling Capitano...

    Geen gewijzigde organisatie na rust, wel 2 nieuwe namen: Merlijn voor Sem en Harm voor Robin. Wat ook anders was, was dat binnen een minuut de bal in de goal achter Jack lag. Sten verspeeld zeer ongelukkig de bal op het moment dat de hele ploeg in voorwaartse richting ging. Daardoor was Wessel die de eerste helft sterspeler Steur aan banden had gelegd uit positie. Volendam wist hier optimaal gebruik van de maken en lieten Jack kansloos. 0-1.
    Wat een tegenvaller zo vlak na rust

    Het was mooi om te zien dat de ploeg niet van slag was en direct na de goal de aanval zocht. Binnen 5 minuten succes...zij het met wat hulp van de Volendam keeper. Merlijn schoot de bal hoog richting de goal van Volendam waar Sten vol druk gaf op de \" hopeloze\" bal. Op de terugspeelbal onder druk van Sten haalde de keeper gekke capriolen uit om de bal binnen te houden en speelde de knikker hierbij in de voeten van Harm... die deze beheerst binnen schoot. 1-1.
    Na de gelijkmaker ontspon zich een leuke 2e helft waarin de Blue Lions goed mee voetbalden en met Max in de ploeg voor Emile zelfs meer dreiging in de 16 meter had. Met een aantal slimmere keuzes hadden doelkansen het gevolg kunnen zijn.
    Volendam zette ook alles op alles maar de verdediging met centraal Sander en de fantastisch spelende Stein gaven geen krimp.

    De moe gestreden Ojani werd vervangen door Tijn en laatst genoemde bereidde de laatste en beste kans op een overwinning voor in de 94e minuut... Sten kon het doen... maar de bal was te hoog en voor het verkeerde been..zijn kans \" van de wedstrijd\" ging er niet in en wederom werd het gelijk.