• Montfoort S.V.'19 VR30+1 Vrijdag

  • Montfoort S.V.'19 VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rooijen, Conny vanOverige stafTeammanager
    Rooijen, Conny vanTechnische stafHoofdcoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Patricia denTeamspeler
    Bon -van Schaik, BiancaTeamspeler
    Burggraaff, MarchaTeamspeler
    Dijk, Ineke vanTeamspeler
    Echtelt- Buijs, Mariëlle vanTeamspeler
    Eijk, Ester vanTeamspeler
    Hartsink, IlonkaTeamspeler
    Rooijen, Conny vanTeamspeler
    Scheel, TessaTeamspeler
    Vergeer, MelanieTeamspeler
    Vida, SaskiaTeamspeler
    Vlooswijk, JudithTeamspeler
    Zuijdam, Renske vanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 okt. 20:00Montfoort S.V.'19 VR30+1 - Benschop VR30+1Sportpark Hofland
    18 okt. 20:00Montfoort S.V.'19 VR30+1 - Hercules VR30+2Sportpark Hofland
    28 okt. 20:30Faja Lobi KDS VR30+2 - Montfoort S.V.'19 VR30+1Sportpark Humphrey Mijnals
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 sep.Faja Lobi KDS VR30+1 - Montfoort S.V.'19 VR30+13 - 5
  • Poulestanden Montfoort S.V.'19 VR30+1 ( 1e klasse 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules VR30+211007253
    2Montfoort S.V.'19 VR30+111005323
    3DVSU VR30+111003213
    4Faja Lobi KDS VR30+121018533
    5Benschop VR30+1210168-23
    6VSC VR30+2100123-10
    7Saestum VR30+1100114-30
    8Faja Lobi KDS VR30+2100105-50
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Montfoort S.V.'19 VR30+1

    VS

    Benschop VR30+1

    14 oktober 202220:00 uur
    Sportpark Hofland veld 2 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Montfoort S.V.'19 VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitievorm 7x7

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd