• Montfoort S.V.'19 VR30+1 Vrijdag

  • Montfoort S.V.'19 VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rooijen, Conny vanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Patricia denTeamspeler
    Bon -van Schaik, BiancaTeamspeler
    Brink, Annemarie van denTeamspeler
    Dijk, Ineke vanTeamspeler
    Echtelt- Buijs, Mariëlle vanTeamspeler
    Eijk, Ester vanTeamspeler
    Hartsink, IlonkaTeamspeler
    Krouwel, LindaTeamspeler
    Rooijen, Conny vanTeamspeler
    Scheel, TessaTeamspeler
    Vergeer, MelanieTeamspeler
    Vlooswijk, JudithTeamspeler
    Wit, Tula deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mrt. 20:00EDO (U) VR30+1 - Montfoort S.V.'19 VR30+1Sportpark Overvecht-Noord
    8 mrt. 20:00Benschop VR30+1 - Montfoort S.V.'19 VR30+1Sportpark Benschop
    15 mrt. 20:00Montfoort S.V.'19 VR30+1 - Saestum VR30+1Sportpark Hofland
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 feb.Montfoort S.V.'19 VR30+1 - Benschop VR30+14 - 10
    16 feb.Delta Sports '95 FC VR30+1 - Montfoort S.V.'19 VR30+17 - 1
    5 feb.Montfoort S.V.'19 VR30+1 - Hercules VR30+22 - 3
    2 feb.Montfoort S.V.'19 VR30+1 - Faja Lobi KDS VR30+12 - 1
  • Poulestanden Montfoort S.V.'19 VR30+1 ( 1e klasse 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AS'80 VR30+11082044162826
    2Waterwijk asc VR30+1862040112920
    3Montfoort S.V.'19 VR30+1105143640-416
    4Benschop VR30+1950439251415
    5EDO (U) VR30+1105054235715
    6Hercules VR30+2104332622415
    7Buitenveldert sc. VR30+1104152527-213
    8Faja Lobi KDS VR30+1102262636-108
    9Saestum VR30+192162444-207
    10Delta Sports '95 FC VR30+1101092066-463
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    EDO (U) VR30+1

    VS

    Montfoort S.V.'19 VR30+1

    01 maart 202420:00 uur
    Sportpark Overvecht-Noord veld 1-EDO (U) A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Montfoort S.V.'19 VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitievorm 7x7

    3,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd