• Montfoort S.V.'19 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brink, Danny van denOverige stafMateriaalman
    Graaff, Peter deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Netten, MichelOverige stafMateriaalman

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adrichem, StephanTeamspeler
    Bakker, EmrieTeamspeler
    Bakker, TimoTeamspeler
    Falkenberg, WesleyTeamspeler
    Fransen, TijnTeamspeler
    Haselkamp, Jasper v.d.Teamspeler
    Koense, ThomasTeamspeler
    Kolfschoten, JuniorTeamspeler
    Meeuwsen, RandyTeamspeler
    Mimpen, DonTeamspeler
    Poll, Daan v.d.Teamspeler
    Roelofs, BartTeamspeler
    Stokman, RobinTeamspeler
    Verbiest, NicolaiTeamspeler
    Vianen, RobinTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 14:30NSC Nijkerk 1 - Montfoort S.V.'19 1Sportpark De Burcht
    15 okt. 14:30Montfoort S.V.'19 1 - Olympia 1Sportpark Hofland
    29 okt. 14:30Monnickendam 1 - Montfoort S.V.'19 1Sportpark Markgouw
    5 nov. 14:30Montfoort S.V.'19 1 - Roda '46 1Sportpark Hofland
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Zaterdag 1 - BOL 14 - 1
    24 sep.SDC Putten 1 - Zaterdag 11 - 0
    17 sep.Zaterdag 1 - Benschop 13 - 1
    10 sep.FC Oudewater 1 - Zaterdag 13 - 1
  • Poulestanden Montfoort S.V.'19 1 ( 1e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidvogels HSV De 122009726
    2Bilt De FC 122002026
    3Roda '46 121103034
    4ZOB 111004133
    5Argon 121014223
    6Zaterdag 121014223
    7Meern De 121017703
    8HBOK 121013303
    9Nunspeet 121012203
    10SDC Putten 121011103
    11Olympia 1201101-11
    12BOL 1100114-30
    13NSC Nijkerk 1200215-40
    14Monnickendam 1200217-60

    Poulestanden Montfoort S.V.'19 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Benschop 132016426
    2FC Oudewater 132016426
    3Zaterdag 132016516
    4Delta Sports '95 FC 1300349-50
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    NSC Nijkerk 1

    VS

    Montfoort S.V.'19 1

    08 oktober 202214:30 uur
    Sportpark De Burcht veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Montfoort S.V.'19 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd