• Montfoort S.V.'19 45+1

  • Montfoort S.V.'19 45+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 okt. 14:30SC Everstein 45+1 - Montfoort S.V.'19 45+1Sportpark sc Everstein
    24 okt. 14:30Rivierwijkers 45+1 - Montfoort S.V.'19 45+1Sportpark Koningsweg
    31 okt. 15:00Montfoort S.V.'19 45+1 - De Meern 45+1Sportpark Hofland
    7 nov. 14:45DESTO 45+1 - Montfoort S.V.'19 45+1DESTO - Sportpark Vryheit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 okt.Benschop 45+1 - Montfoort S.V.'19 45+11 - 4
    26 sep.Montfoort S.V.'19 45+1 - Kampong 45+10 - 1
  • Poulestanden Montfoort S.V.'19 45+1 ( 2e klasse 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Breukelen FC 45+1321012577
    2DESTO 45+12200194156
    3De Meern 45+12200141136
    4Kampong 45+122004136
    5IJFC 45+1320111656
    6HSV'69 45+111004223
    7Montfoort S.V.'19 45+121014223
    8AS'80 45+12101310-73
    9Zuidvogels HSV De 45+13012711-41
    10TOV 45+1100105-50
    11SC Everstein 45+1200227-50
    12Benschop 45+12002411-70
    13Rivierwijkers 45+13003423-190
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vendrig, EdgarTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Benders, MartinTeamspeler
    Dekker, MisjaTeamspeler
    Goey, Frank deTeamspeler
    Hammendorp, CoenTeamspeler
    Hilhorst, RutgerTeamspeler
    Kooijman, PeterTeamspeler
    Peelen, MikeTeamspeler
    Plomp, PeterTeamspeler
    Pouw, HeinTeamspeler
    Rietveld, EdwinTeamspeler
    Slaa, Dick TeTeamspeler
    Spruit, RuudTeamspeler
    Spruit, MarcoTeamspeler
    Vendrig, BennoTeamspeler
    Vendrig, EdgarTeamspeler
    Vergeer, TheoTeamspeler
    Vries, Jean Paul deTeamspeler
    Weijmans, Anton JanTeamspeler
    Wit, Marcel deTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SC Everstein 45+1

    VS

    Montfoort S.V.'19 45+1

    17 oktober 202614:30 uur
    Sportpark sc Everstein veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Montfoort S.V.'19 45+1

    0297 Mannen 45+ Zaterdag

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd