• Montfoort S.V.'19 35+1

  • Montfoort S.V.'19 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vendrig, DennisOverige stafTeammanager
    Vendrig, EdgarTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barnhoorn, RemcoTeamspeler
    Beijer, Chretien deTeamspeler
    Benders, MartinTeamspeler
    Goey, Frank deTeamspeler
    Hilhorst, RutgerTeamspeler
    Ott, FrankTeamspeler
    Peelen, MikeTeamspeler
    Pouw, HeinTeamspeler
    Slaa, Dick TeTeamspeler
    Veenbrink, MelvinTeamspeler
    Vendrig, BennoTeamspeler
    Vendrig, EdgarTeamspeler
    Vergeer, TheoTeamspeler
    Vries, Jean Paul deTeamspeler
    Weijmans, Anton JanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 16:30VIOD 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+1Sportpark Tienhoven
    11 jun. 13:00Woudenberg 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+1Sportpark De Grift
    18 jun. 14:30EDO (U) 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+1Sportpark Overvecht-Noord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Meern De 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+10 - 3
    14 mei.Montfoort S.V.'19 35+1 - Woudenberg 35+16 - 0
    7 mei.Montfoort S.V.'19 35+1 - JSV Nieuwegein 35+14 - 0
  • Poulestanden Montfoort S.V.'19 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Montfoort S.V.'19 35+119161275215449
    2VIOD 35+121142570393144
    3DESTO 35+120122668531538
    4JSV Nieuwegein 35+118111658372134
    5Scherpenzeel 35+12091104955-628
    6EDO (U) 35+11481539211825
    7Meern De 35+1178093340-724
    8Eminent Boys 35+1187294244-223
    9EDO (U) 35+2175483943-419
    10Woudenberg 35+11853103754-1718
    11Vliegdorp 't vv 35+11924132568-4310
    12IJFC 35+11921162989-607
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VIOD 35+1

    VS

    Montfoort S.V.'19 35+1

    28 mei 202216:30 uur
    Sportpark Tienhoven veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Montfoort S.V.'19 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    3,95

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,58

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd