• Montfoort S.V.'19 35+1

  • Montfoort S.V.'19 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vendrig, DennisOverige stafTeammanager
    Vendrig, EdgarTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barnhoorn, RemcoTeamspeler
    Benders, MartinTeamspeler
    Dorresteijn, ArdTeamspeler
    Goey, Frank deTeamspeler
    Hilhorst, RutgerTeamspeler
    Peelen, MikeTeamspeler
    Plomp, PeterTeamspeler
    Pouw, HeinTeamspeler
    Rietveld, EdwinTeamspeler
    Slaa, Dick TeTeamspeler
    Spruit, MarcoTeamspeler
    Spruit, RuudTeamspeler
    Veenbrink, MelvinTeamspeler
    Vendrig, BennoTeamspeler
    Vendrig, EdgarTeamspeler
    Vergeer, TheoTeamspeler
    Vries, Jean Paul deTeamspeler
    Weijmans, Anton JanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 14:30Breukelen FC 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+1Sportpark Broekdijk-Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.Montfoort S.V.'19 35+1 - JSV Nieuwegein 35+14 - 1
    26 nov.Vecht de 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+16 - 4
    19 nov.Montfoort S.V.'19 35+1 - IJFC 35+13 - 1
    12 nov.Brederodes 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+12 - 1
  • Poulestanden Montfoort S.V.'19 35+1 ( 1e klasse 080910 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brederodes 35+187103692722
    2Vecht de 35+1870135132221
    3Breukelen FC 35+1954033132019
    4Eminent Boys 35+196032415918
    5Montfoort S.V.'19 35+196032317618
    6EDO (U) 35+294142835-713
    7DESTO 35+183142225-310
    8VIOD 35+1103162326-310
    9Kampong 35+182242021-18
    10IJFC 35+192161535-207
    11JSV Nieuwegein 35+190271838-202
    12Meern De 35+18017636-301

    Poulestanden Montfoort S.V.'19 35+1 ( Veteranen beker poulefase Groep 1 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brederodes 35+12200133106
    2Montfoort S.V.'19 35+12101611-53
    3JSV Nieuwegein 35+1200227-50
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Breukelen FC 35+1

    VS

    Montfoort S.V.'19 35+1

    10 december 202214:30 uur
    Sportpark Broekdijk-Oost

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Montfoort S.V.'19 35+1

    0333 Mannen 35+ Zaterdag (najaar)

    2,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd