• Montfoort S.V.'19 35+1

  • Montfoort S.V.'19 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vendrig, DennisOverige stafTeammanager
    Vendrig, EdgarTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barnhoorn, RemcoTeamspeler
    Benders, MartinTeamspeler
    Dorresteijn, ArdTeamspeler
    Goey, Frank deTeamspeler
    Hilhorst, RutgerTeamspeler
    Peelen, MikeTeamspeler
    Plomp, PeterTeamspeler
    Pouw, HeinTeamspeler
    Rietveld, EdwinTeamspeler
    Slaa, Dick TeTeamspeler
    Spruit, MarcoTeamspeler
    Spruit, RuudTeamspeler
    Veenbrink, MelvinTeamspeler
    Vendrig, BennoTeamspeler
    Vendrig, EdgarTeamspeler
    Vergeer, TheoTeamspeler
    Vries, Jean Paul deTeamspeler
    Weijmans, Anton JanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 14:30Montfoort S.V.'19 35+1 - Meern De 35+1Sportpark Hofland
    15 okt. 10:00EDO (U) 35+2 - Montfoort S.V.'19 35+1Sportpark Overvecht-Noord
    29 okt. 15:30Montfoort S.V.'19 35+1 - Eminent Boys 35+1Sportpark Hofland
    5 nov. 14:00DESTO 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+1DESTO - Sportpark Vryheit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Kampong 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+12 - 3
    24 sep.Montfoort S.V.'19 35+1 - VIOD 35+12 - 1
    17 sep.JSV Nieuwegein 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+11 - 4
    10 sep.Montfoort S.V.'19 35+1 - Brederodes 35+12 - 10
  • Poulestanden Montfoort S.V.'19 35+1 ( 1e klasse 080910 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Montfoort S.V.'19 35+122005326
    2Breukelen FC 35+12110143114
    3EDO (U) 35+221107344
    4Brederodes 35+121106424
    5Eminent Boys 35+111003033
    6JSV Nieuwegein 35+110104401
    7Meern De 35+1201125-31
    8IJFC 35+12011415-111
    9Vecht de 35+100000000
    10Kampong 35+1100123-10
    11DESTO 35+1100115-40
    12VIOD 35+1200225-30

    Poulestanden Montfoort S.V.'19 35+1 ( Veteranen beker poulefase Groep 1 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brederodes 35+12200133106
    2Montfoort S.V.'19 35+12101611-53
    3JSV Nieuwegein 35+1200227-50
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Montfoort S.V.'19 35+1

    VS

    Meern De 35+1

    08 oktober 202214:30 uur
    Sportpark Hofland veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Montfoort S.V.'19 35+1

    0333 Mannen 35+ Zaterdag (najaar)

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd