• Montfoort S.V.'19 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vendrig, DennisOverige stafTeammanager
    Vendrig, EdgarTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barnhoorn, RemcoTeamspeler
    Beijer, Chretien deTeamspeler
    Benders, MartinTeamspeler
    Goey, Frank deTeamspeler
    Hilhorst, RutgerTeamspeler
    Ott, FrankTeamspeler
    Peelen, MikeTeamspeler
    Pouw, HeinTeamspeler
    Slaa, Dick TeTeamspeler
    Veenbrink, MelvinTeamspeler
    Vendrig, BennoTeamspeler
    Vendrig, EdgarTeamspeler
    Vergeer, TheoTeamspeler
    Vries, Jean Paul deTeamspeler
    Weijmans, Anton JanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 13:00Woudenberg 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+1Sportpark De Grift
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.Montfoort S.V.'19 35+1 - IJFC 35+14 - 1
    20 nov.Montfoort S.V.'19 35+1 - VIOD 35+14 - 0
    13 nov.Montfoort S.V.'19 35+1 - EDO (U) 35+10 - 3
  • Poulestanden Montfoort S.V.'19 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JSV Nieuwegein 35+1770028111721
    2Montfoort S.V.'19 35+1860232112118
    3DESTO 35+1852132221017
    4VIOD 35+1851224131116
    5Eminent Boys 35+173132121010
    6Scherpenzeel 35+173042125-49
    7EDO (U) 35+152127707
    8EDO (U) 35+272141721-47
    9Meern De 35+172051217-56
    10Vliegdorp 't vv 35+172051124-136
    11Woudenberg 35+161051322-93
    12IJFC 35+171061337-243

    Poulestanden Montfoort S.V.'19 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Legmeervogels 35+13210120127
    2Montfoort S.V.'19 35+132108087
    3VVC fc 35+131025503
    4Amstelveen/Heemraad 35+23003020-200
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Woudenberg 35+1

    VS

    Montfoort S.V.'19 35+1

    11 december 202113:00 uur
    Sportpark De Grift veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Montfoort S.V.'19 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd