• Montfoort S.V.'19 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vlieger, Jeroen deTechnische stafTrainer/coach
    Vlieger, Jeroen deOverige stafTeammanager
    Vliet, Andy vanTechnische stafAss.-trainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergwerff, MennoTeamspeler
    Blokland, Simon vanTeamspeler
    Bruin, Stijn deTeamspeler
    Doesburg, SimonTeamspeler
    Gras, HobieTeamspeler
    Groen, FeddeTeamspeler
    Groen, MaxTeamspeler
    Kooten, Emil vanTeamspeler
    Lang, Sven deTeamspeler
    Mulder, WesselTeamspeler
    Peters, JesseTeamspeler
    Peters, RubenTeamspeler
    Stokman, RobinTeamspeler
    Stokman, TimTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Poulestanden Montfoort S.V.'19 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDO (U) 27502169715
    2Rivierwijkers 25410157813
    3Zaterdag 2641129121713
    4CJVV 26312129310
    5Benschop 263121010010
    6IJFC 4630314959
    7DHSC 272141729-127
    8SVL 2520338-56
    9VRC 26204910-16
    10Houten 35113612-64
    11VVZ '49 371061228-163

    Poulestanden Montfoort S.V.'19 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Argon 231207525
    2CDW 231113304
    3IJFC 3311157-24
    4Zaterdag 231024403
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Montfoort S.V.'19 2

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    4,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd