• The Blue Lions winnen eerste duel op nieuwe hoofdveld

    Ondanks een groot verval in de 2e helft is het de Blue Lions gelukt de eerste wedstrijd op het nieuwe hoofdveld te winnen. Door goals van Sven en Sten in de eerste helft werd het 2-0.

    Vandaag was de opdracht duidelijk. Winnen en de 0 houden. Keeper Jack wist wat hem te doen stond. Naast Jack ook Sven en Sten in de basis. Jop maakte minuten met de 23.1

    De eerste helft was de thuisploeg veel te sterk voor de rode lantaarn drager. Met goed voetbal werden de gasten de duimschroeven aangedraaid en waren er een aantal prachtige aanvallen te zien voor het opnieuw in grote getalen aanwezige publiek. Het was wachten op veel goals. De eerste viel in minuut 18 toen Wessel de bal bij de 2e paal wist te leggen en Sven binnenkant wreef de bal in de goal schoot. 1-0.

    Af en toe probeerden de gasten met counters de goal te bereiken en Jack moest 1x met de voeten redden..Het werd 2-0 door Sten. Nadat hij 2x te vergeefs probeerde te schieten kreeg hij zoveel tijd dat hij de bal uiterst precies in de verre hoek mocht lepelen. Valleivogels leek rijp voor de slacht maar kreeg hulp van grens- en scheidsrechter. Een kopbal van Bart ging de goal in, maar werd op appèl van de grensrechter afgekeurd. Jammer want het leek echt geen buitenspel. Ook een kans voor Sem werd door de scheidsrechter teniet gedaan. \" duwfout\" was het oordeel.

    Met een 2-0 voorsprong en een goed gevoel werd de kleedkamer opgezocht.
    Na rust een totaal andere wedstrijd. Valleivogels vocht zich in de wedstrijd en bij Montfoort was de urgentie weg.
    De gasten waren een aantal keer zeer gevaarlijk voor de goal en Jack moest aan de bak. Op miraculeuze wijze hield hij de Blue Lions op de. Sten was het dichtst bij de 3-0. Met een strakke pass werd hem door Menno de weg naar de goal geboden, maar de spits koos voor een lob maar mikte ook over de goal.
    Het verval met de eerste helft was erg groot en de Blue Lions mochten van geluk spreken dat de Valleivogels niet wisten te scoren.

    Een 2-0 overwinning en de 0...en toch voelde het door de zeer slechte 2e helft niet lekker... Maar hé: Ook dit zijn gewoon weer drie punten.

    Volgende week Carnaval dus een vrij weekend om op 17 februari de wei in te gaan voor de beker tegen competitie genoot Odin...

    24 Februari weer competitie... dus nog zeker 3 weken op de 2e plaats....
    Knuffel van de week voor Jack Wilson. Met goed keeperswerk wist hij de ploeg te behoeden voor tegengoals... Klasse Jackie!